Kenttäsepät Oy
2 jaar actief op TrucksNL
Advertenties
Bedrijfsgegevens
Zoekopdracht opvragen...
Zoekopdracht bewaren
prijs (€)
(18.825 - 18.825)
Min.
Max.
land
Finland
zoekwoord
Overige Landbouwaanhangers
Kenttäsepät Oy:
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
14
Difco Pro 14 Peat machine
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 18.825
€ 23.532 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Registreer gratis
of
log in
om deze info te tonen.
14
Difco Pro 14 Peat machine
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 18.825
€ 23.532 incl. 25% btw