Trucks.nl

Bergmann 4010

rupsdumpers
Gebruikt
2019

€ 125.000

Bergmann 4010
rupsdumpers
Gebruikt
2019

Algemene kenmerken

Titel:
Bergmann 4010
Subcategorie:
Rupsdumpers
Bouwjaar:
2019
Bedrijfsuren:
2.044
Conditie:
Gebruikt
Algemene staat:
5/5
Locatie:
Overijse, België
CE certificaat:
Ja

Omschrijving

244 bhp Cummins Tier 4 Turbo Diesel Air conditioned cab Inside oil bath multi disc brake NEW TRACKS Low Ground Pressure High Traction Comfortable cab wih air suspension driver’s seat Road traffic lighting system Bucket from wear-resistant fine-grain-steel Beacon light = Meer informatie = Neem voor meer informatie contact op met Pieter Schreinemachers (+32 2 689 29 62, +32 477 48 96 17, phs@biagroup.com) of Thierry Dierckx (+32 499921116, Thierry.dierckx@biagroup.com)

Technische specificaties

Aandrijving:
Rups

Ook interessant voor jou

€ 125.000

€ 151.250 incl. 21% btw
BIA
5 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

5 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
BIA
3090 OverijseBelgië
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper