Trucks.nl

FG Wilson P22-6 - 22 kVA SilentGenset - DPX-16002

generatoren
Nieuw
2026

€ 11.050

FG Wilson P22-6 - 22 kVA SilentGenset - DPX-16002
generatoren
Nieuw
2026

Algemene kenmerken

Titel:
FG Wilson P22-6 - 22 kVA SilentGenset - DPX-16002
Subcategorie:
Generatoren
Bouwjaar:
2026
Conditie:
Nieuw
Brandstof:
Diesel
Locatie:
Dordrecht, Nederland
Adverteerder referentie:
DPX-16002
CE certificaat:
Ja

Omschrijving

Generator vermogen : 22 kVA. = Aanvullende opties en accessoires = - Batterij - Bedieningspaneel - Stalen kap - Tank = Bijzonderheden = The images shown, including components such as the control panel, circuit breaker, coolant heater etc. may differ from the actual units that are available for sale. This is due to the availability of various enclosures, components and frames. Including: Coolant heater and battery charger = Meer informatie = Merk motor: Perkins 404D-22G Tankcapaciteit: 66 l

Eigenschappen

Ledig gewicht:
454 kg
Binnenmaten laadruimte:
(L) 170 cm x (B) 88 cm x (H) 127 cm

Ook interessant voor jou

€ 11.050

€ 13.371 incl. 21% btw
DPX Power Global B.V.
16 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

16 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
DPX Power Global B.V.
Heliotroopweg 8403316KG DordrechtNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper