Harcon Leveller LB2400/65
bulldozerbladen uitrusting
Gebruikt
2021
Harcon Leveller LB2400/65
bulldozerbladen uitrusting
Gebruikt
2021
Algemene kenmerken
Titel:
Harcon Leveller LB2400/65
Merk:
Harcon
Bouwjaar:
Conditie:
Algemene staat:
5/5
Locatie:
Overijse, België
Omschrijving
Demonstratie voertuig Harcon Leveller LB2400/65 Blade width 2.400 mm Mechanical side doors 12 mm thick Adjustable from 2.400 to 3.200 mm Supports to fit a quick coupler Lundberg (comes from Komatsu WA100/80/70 demo model) - Two extendable masts with measuring - Dtech control with 8 functions - Lift and tilt - 3D code + wiring - With 2D receivers and screen = Meer informatie = Neem voor meer informatie contact op met Pieter Schreinemachers (+32 2 689 29 62, +32 477 48 96 17, phs@biagroup.com) of Thierry Dierckx (+32 499921116, Thierry.dierckx@biagroup.com)