Trucks.nl

Diversen R07P - 5 à 9 Tonnes Rammer R07P - 5 à 9 Tonnes

brekers en hamers uitrusting
Gebruikt
2023

€ 8.900

Diversen R07P - 5 à 9 Tonnes Rammer R07P - 5 à 9 Tonnes
brekers en hamers uitrusting
Gebruikt
2023

Algemene kenmerken

Titel:
Diversen R07P - 5 à 9 Tonnes Rammer R07P - 5 à 9 Tonnes
Bouwjaar:
2023
Conditie:
Gebruikt
Locatie:
Neuville-Saint-Amand, Frankrijk
Adverteerder referentie:
203524

Omschrijving

Schade: schadevrij

Ook interessant voor jou

€ 8.900

€ 10.680 incl. 20% btw
Sodipièces TP
9 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

9 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Sodipièces TP
Rote de la Feré 4402100 Neuville-Saint-AmandFrankrijk
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper