Verachtert VT 40 Oil Quick 70/55 Schere
sloopscharen uitrusting
Gebruikt
2004
€ 29.900
Verachtert VT 40 Oil Quick 70/55 Schere
sloopscharen uitrusting
Gebruikt
2004
Algemene kenmerken
- Titel:
- Verachtert VT 40 Oil Quick 70/55 Schere
- Subcategorie:
- Sloopscharen uitrusting
- Merk:
- Verachtert
- Bouwjaar:
- 2004
- Conditie:
- Gebruikt
- Locatie:
- Saarlouis, Duitsland
Omschrijving
Verachtert VT 40
Beton und Schrottschere
mit 3 Wechselbacken : 2x Betonschere 1x Metallschere
Oilquick 70/55 Schnellwechlser
Baujahr : 2004
Interne Nummer
Marke: Other
Ook interessant voor jou
€ 29.900
€ 35.581 incl. 19% btw

1 jaar actief op TrucksNL
Verkoper gegevens
1 jaar actief op TrucksNL
Bedrijfsinformatie
Adresgegevens
M.O. Baumaschinen & Nutzfahrzeughandel GmbH & CO.
Fasanenallee 1466740 SaarlouisDuitsland