Scania
588
Mercedes-Benz
355
DAF
330
Renault
314
Volvo
242
Toon meer
prijs (€)
(1.150 - 1.150)
Min.
Max.
land
Estland
zoekwoord
Krone Carrosseriedelen Vrachtwagen Onderdelen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
13
Krone BOX FOR Truck Furgoon 7450x3000x2550
KB Auto Eesti OÜ
Harjumaa, Estland
Harjumaa, Estland
€ 1.150
€ 1.426 incl. 24% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
13
Krone BOX FOR Truck Furgoon 7450x3000x2550
KB Auto Eesti OÜ
Harjumaa, Estland
Harjumaa, Estland
€ 1.150
€ 1.426 incl. 24% btw