Trucks.nl

Caterpillar 336EL

rupsgraafmachines
Gebruikt
2015

€ 59.750

Caterpillar 336EL
rupsgraafmachines
Gebruikt
2015

Algemene kenmerken

Titel:
Caterpillar 336EL
Subcategorie:
Rupsgraafmachines
Bouwjaar:
2015
Conditie:
Gebruikt
Algemene staat:
5/5
Locatie:
Heeten, Nederland
Adverteerder referentie:
MB6168-JT
CE certificaat:
Ja

Omschrijving

Conditie CE type: CE Gebruikte Caterpillar 336EL H te koop bij Middeldorp Bouwmachines / WW Machinery Deze Caterpillar 336EL H is een krachtige rupsgraafmachine, gebouwd voor zware graaf- en grondverzetwerkzaamheden. De machine staat bekend om zijn hoge prestaties, duurzaamheid en betrouwbaarheid in veeleisende omstandigheden. Nette Caterpillar 336EL H in goede technische en optische staat. Goed onderhouden machine met een professionele uitstraling en sterke prestaties tijdens dagelijks gebruik. Krachtige en efficiënte graafmachine, direct inzetbaar voor professioneel werk. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. = Meer informatie = Bouwjaar: 2015

Technische specificaties

Aandrijving:
Rups

Ook interessant voor jou

€ 59.750

€ 72.298 incl. 21% btw
Middeldorp Bouwmachines B.V.
19 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

19 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Middeldorp Bouwmachines B.V.
Telgenweg 38111CM HeetenNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper