Trucks.nl
bouwjaar
(1923 - 2027)
prijs (€)
(0 - 950.000)
tellerstand (km)
(1 - 3.317.777)
bedrijfsuren
(0 - 325.868)
land
Nederland
13.726
Duitsland
3.310
Zweden
3.091
België
2.862
Noorwegen
890
Emissienorm
Stage V
215
Euro 6
64
Euro 5
51
Euro 1
46
Stage IV
46
conditie
Gebruikt
25.845
Nieuw
3.051
Beschadigd
143
zoekwoord
brandstoftype
diesel
8.345
elektrisch
4.083
LPG
654
benzine
172
hybride
134
laadvermogen (kg)
(0 - 64.000)
ledig gewicht (kg)
(1 - 300.000)
totaalgewicht / GVW (kg)
(1 - 654.926)

Equipment | België

29.044 advertenties

Caterpillar 6015B Abu Dhabi - available May 2026
3
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
Prijs op aanvraag
Manitou MA 475 Turbo Knikheftruck all terrain
11
Smeets Import-Export B.v.b.A.
Smeets Import-Export B.v.b.A.
Hechtel-Eksel, België
Hechtel-Eksel, België
€ 42.500
€ 51.425 incl. 21% btw
Komatsu PC 210 LC
8
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 38.000
€ 45.980 incl. 21% btw
Liebherr 514 no bucket
12
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 25.700
€ 31.097 incl. 21% btw
JCB 16 C-1 T3
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 12.250
€ 14.823 incl. 21% btw
JCB 16 C-1 T3
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 12.250
€ 14.823 incl. 21% btw
Can am HD 18
13
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 7.750
€ 9.378 incl. 21% btw
Manitou MT1840 - HD Forks
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 59.000
€ 71.390 incl. 21% btw
Liebherr R 936 LC
20
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 87.000
€ 105.270 incl. 21% btw
Hitachi ZX350LC-6 +Trimble Earthworks GPS
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 85.000
€ 102.850 incl. 21% btw
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 295.000
≈ € 253.535
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 295.000
≈ € 253.535
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 280.000
≈ € 240.643
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 274.000
≈ € 235.487
Komatsu D 61 PXi-24
23
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 92.500
€ 111.925 incl. 21% btw
Takeuchi TB 285
18
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.500
€ 33.275 incl. 21% btw
Merlo P 40.7
18
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
Kubota KX 027-4
15
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 25.750
€ 31.158 incl. 21% btw
Kramer 5065
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 28.500
€ 34.485 incl. 21% btw
Caterpillar M 313 D
21
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.500
€ 33.275 incl. 21% btw
Caterpillar M315F + tiltrotator+ 2 x extra buckets
6
Ranners OÜ
Ranners OÜ
Beveren, België
Beveren, België
€ 122.000
€ 147.620 incl. 21% btw
Atlas 270 MH
15
1
Themar Trucks N.V.
Themar Trucks N.V.
Willebroek, België
Willebroek, België
Prijs op aanvraag
Daewoo D40S
6
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 5.250
€ 6.353 incl. 21% btw
Clark C500Y155PD 6800KG-4Cylinder
27
1
TLD Trucks en Vans BVBA
TLD Trucks en Vans BVBA
Herentals, België
Herentals, België
€ 7.350
€ 8.894 incl. 21% btw
Deutz D7006
30
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Caterpillar 302 CR
9
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 20.500
€ 24.805 incl. 21% btw
WACKER NEUSON DW 20
6
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 17.950
€ 21.720 incl. 21% btw
750 Contractor
26
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Onbekend
22
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Caterpillar CB-535B
7
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 17.750
€ 21.478 incl. 21% btw
WACKER NEUSON EZ 38
11
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
Takeuchi TB 250
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.250
€ 32.973 incl. 21% btw
Caterpillar 6015B Abu Dhabi - available May 2026
3
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
Prijs op aanvraag
Manitou MA 475 Turbo Knikheftruck all terrain
11
Smeets Import-Export B.v.b.A.
Smeets Import-Export B.v.b.A.
Hechtel-Eksel, België
Hechtel-Eksel, België
€ 42.500
€ 51.425 incl. 21% btw
Komatsu PC 210 LC
8
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 38.000
€ 45.980 incl. 21% btw
Liebherr 514 no bucket
12
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 25.700
€ 31.097 incl. 21% btw
JCB 16 C-1 T3
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 12.250
€ 14.823 incl. 21% btw
JCB 16 C-1 T3
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 12.250
€ 14.823 incl. 21% btw
Can am HD 18
13
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 7.750
€ 9.378 incl. 21% btw
Manitou MT1840 - HD Forks
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 59.000
€ 71.390 incl. 21% btw
Liebherr R 936 LC
20
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 87.000
€ 105.270 incl. 21% btw
Hitachi ZX350LC-6 +Trimble Earthworks GPS
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 85.000
€ 102.850 incl. 21% btw
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 295.000
≈ € 253.535
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 295.000
≈ € 253.535
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 280.000
≈ € 240.643
Komatsu D155A-6R 4 pcs available for sale in Abu Dhabi
24
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
US$ 274.000
≈ € 235.487
Komatsu D 61 PXi-24
23
1
Aertssen Trading NV
Aertssen Trading NV
Stabroek, België
Stabroek, België
€ 92.500
€ 111.925 incl. 21% btw
Takeuchi TB 285
18
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.500
€ 33.275 incl. 21% btw
Merlo P 40.7
18
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
Kubota KX 027-4
15
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 25.750
€ 31.158 incl. 21% btw
Kramer 5065
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 28.500
€ 34.485 incl. 21% btw
Caterpillar M 313 D
21
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.500
€ 33.275 incl. 21% btw
Caterpillar M315F + tiltrotator+ 2 x extra buckets
6
Ranners OÜ
Ranners OÜ
Beveren, België
Beveren, België
€ 122.000
€ 147.620 incl. 21% btw
Atlas 270 MH
15
1
Themar Trucks N.V.
Themar Trucks N.V.
Willebroek, België
Willebroek, België
Prijs op aanvraag
Daewoo D40S
6
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 5.250
€ 6.353 incl. 21% btw
Clark C500Y155PD 6800KG-4Cylinder
27
1
TLD Trucks en Vans BVBA
TLD Trucks en Vans BVBA
Herentals, België
Herentals, België
€ 7.350
€ 8.894 incl. 21% btw
Deutz D7006
30
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Caterpillar 302 CR
9
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 20.500
€ 24.805 incl. 21% btw
WACKER NEUSON DW 20
6
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 17.950
€ 21.720 incl. 21% btw
750 Contractor
26
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Onbekend
22
AuctionPort
AuctionPort
Antwerpen, België
Antwerpen, België
veiling
Caterpillar CB-535B
7
Holbrecht BV
Holbrecht BV
Lebbeke, België
Lebbeke, België
€ 17.750
€ 21.478 incl. 21% btw
WACKER NEUSON EZ 38
11
Molse Bouwmachines BV
Molse Bouwmachines BV
Mol, België
Mol, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
Takeuchi TB 250
16
Geuens Machines
Geuens Machines
Balen, België
Balen, België
€ 27.250
€ 32.973 incl. 21% btw