Verachtert
15
Caterpillar
5
Komatsu
5
Cangini
3
Kinshofer
2
Toon meer
prijs (€)
(6.250 - 6.250)
Min.
Max.
land
Nederland
828
Zweden
160
Frankrijk
153
België
86
Duitsland
56
Toon meer
zoekwoord
Merlo Graafbakken Uitrusting | België
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
10
Merlo originele manbak 225
Geboers machines company bv
Balen, België
Balen, België
€ 6.250
€ 7.563 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
10
Merlo originele manbak 225
Geboers machines company bv
Balen, België
Balen, België
€ 6.250
€ 7.563 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden