Trucks.nl

Groenewegen DRO-14-27 flat floor trailer with drumbrakes

platte opleggers
Gebruikt
2004

€ 3.750

Groenewegen DRO-14-27 flat floor trailer with drumbrakes
platte opleggers
Gebruikt
2004

Algemene kenmerken

Titel:
Groenewegen DRO-14-27 flat floor trailer with drumbrakes
Subcategorie:
Platte opleggers
Kenteken:
OH16JL
Bouwjaar:
2004
Datum eerste registratie:
04-2004
Kleur:
Grijs
Conditie:
Gebruikt
Algemene staat:
4/5
Locatie:
Apeldoorn, Nederland

Eigenschappen

Ledig gewicht:
6.520 kg
Laadvermogen:
34.480 kg
Max. gewicht:
41.000 kg
Afmetingen totaal:
(L) 1.386 cm x (B) 255 cm
Serienummer:
XL962000040002043

Afmetingen

Breedte:
255 cm / 2.55 meter
Lengte:
1.386 cm / 13.86 meter

Technische specificaties

Aantal assen:
3

Asconfiguratie

70
%
70
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering
70
%
70
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering
70
%
70
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering

Ook interessant voor jou

€ 3.750

€ 4.538 incl. 21% btw
Handelsonderneming G.P. Trading B.V.
1 jaar actief op TrucksNL
Opgericht in 2020

Verkoper gegevens

1 jaar actief op TrucksNL
Opgericht in 2020
Verscheping service
Dienst voor exportdocumenten

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Handelsonderneming G.P. Trading B.V.
1e Wormenseweg 1067331DK ApeldoornNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper