Timberwolf
3
BM
1
Eggers
1
Jensen
1
Onbekend
1
bouwjaar
(2007 - 2007)
Min.
Max.
prijs (€)
(20.000 - 20.000)
Min.
Max.
bedrijfsuren
(13.689 - 13.689)
Min.
Max.
land
Nederland
35
Duitsland
17
Polen
14
België
10
Denemarken
7
Toon meer
zoekwoord
brandstoftype
diesel
1
ledig gewicht (kg)
(14.000 - 14.000)
Min.
Max.
Eggers Houtversnipperaars | België
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
30
1
Eggers Forus LRG 150 / CAT C11
Stellmann Baumaschinen A.G.
Sankt Vith, België
Sankt Vith, België
€ 20.000
€ 24.200 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
30
1
Eggers Forus LRG 150 / CAT C11
Stellmann Baumaschinen A.G.
Sankt Vith, België
Sankt Vith, België
€ 20.000
€ 24.200 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden