balenklemmen
1
merk
Krone
1
Kverneland
1
prijs (€)
(2.900 - 2.900)
Min.
Max.
land
Nederland
108
Zweden
96
Denemarken
31
Finland
25
Duitsland
19
Toon meer
zoekwoord
Kverneland Landbouw Uitrustingen | Litouwen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
13
Kverneland 4032 C
Auction Baltic UAB
Kaunas, Litouwen
Kaunas, Litouwen
€ 2.900
€ 3.509 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
13
Kverneland 4032 C
Auction Baltic UAB
Kaunas, Litouwen
Kaunas, Litouwen
€ 2.900
€ 3.509 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden