Trucks.nl

Mercedes-Benz Actros 1942 german truck / tuv

standaard trekkers
Gebruikt
Euro 6
4x2
960,000 km
2016

€ 10.950

Mercedes-Benz Actros 1942 german truck / tuv
standaard trekkers
Gebruikt
Euro 6
4x2
960,000 km
2016

Algemene kenmerken

Titel:
Mercedes-Benz Actros 1942 german truck / tuv
Subcategorie:
Standaard trekkers
Model:
1942 Actros
Tellerstand:
960.000 km
Bouwjaar:
2016
Kleur:
Wit
Conditie:
Gebruikt
Algemene staat:
4/5
Brandstof:
Diesel
Emissienorm:
Euro 6
Locatie:
Heerlen, Nederland

Omschrijving

Versnellingstype : Automaat Kleur : Wit Aantal cylinders : 6 Bluetooth Boordcomputer ESP Aluminium brandstoftank Centrale smering Dakspoiler Dubbele brandstoftank Geluidsarm Koelkast Roetfilter Centrale vergrendeling Te koop aangeboden: Nette mercedes Actros MP4 - MP4 1942 - bouwjaar 2016 - 960.000km - 4x2, banden rondom 30% - geen mankementen en storing vrij - COC aanwezig! Kenteken compleet! Wagen Start rijdt & schakelt super! Prijs exclusief btw / netto export

Technische specificaties

Asconfiguratie:
4x2
Aantal assen:
2
Transmissie:
Automaat
Vermogen:
420 PK

Uitrusting

  • AdBlue tank

Asconfiguratie

Ook interessant voor jou

€ 10.950

€ 13.250 incl. 21% btw
Agrar Trucks
2 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

2 jaar actief op TrucksNL
Dienst voor exportdocumenten

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Agrar Trucks
Oude Roderweg 66422PE HeerlenNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper