Mercedes-Benz
79
Scania
72
MAN
51
DAF
39
Volvo
32
Toon meer
prijs (€)
(1.800 - 1.800)
Min.
Max.
land
Nederland
1.361
Verenigd Koninkrijk
881
Italië
363
Duitsland
230
België
167
Toon meer
zoekwoord
Fiat Hitachi Motoren Vrachtwagen Onderdelen | Italië
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
9
Fiat Hitachi FH 400
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 1.800
€ 2.196 incl. 22% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
9
Fiat Hitachi FH 400
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 1.800
€ 2.196 incl. 22% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden