BT
1
John Deere
1
Jonsered
1
JPM
1
Mitas
1
Toon meer
prijs (€)
(159.000 - 159.000)
Min.
Max.
land
Zweden
59
Verenigd Koninkrijk
30
Nederland
30
Finland
25
Duitsland
23
Toon meer
zoekwoord
Yanmar Overige Landbouwmachines | Finland
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
14
Yanmar C120R Pellonraivauskone/Meri Crushers MJF-143
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 159.000
€ 198.750 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
14
Yanmar C120R Pellonraivauskone/Meri Crushers MJF-143
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 159.000
€ 198.750 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden