prijs (€)
(2.990 - 2.990)
Min.
Max.
land
Nederland
63
België
3
Oostenrijk
1
conditie
Nieuw
2
zoekwoord
zoekwoord
Komatsu Versnellingsbak Equipment Onderdelen | Duitsland
2 advertenties
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
Gerelateerde advertenties uit andere landen
6
Komatsu WA800-8 Shaft 42C-13-22520
BIA
Overijse, België
Overijse, België
€ 2.990
€ 3.618 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
5
Komatsu Grader GD825A-2 WA500-6
Truck Tech Rebuilt
Leuth, Nederland
Leuth, Nederland
Prijs op aanvraag
Stuur bericht
Stuur bericht
Gerelateerde advertenties uit andere landen
6
Komatsu WA800-8 Shaft 42C-13-22520
BIA
Overijse, België
Overijse, België
€ 2.990
€ 3.618 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
5
Komatsu Grader GD825A-2 WA500-6