Trucks.nl

Volvo FH 750 8x4 ja 5 aks kasettiperävaunu

kipper vrachtwagens
Gebruikt
Euro 6
8x4
775,000 km
2016

€ 99.900

Volvo FH 750 8x4 ja 5 aks kasettiperävaunu
kipper vrachtwagens
Gebruikt
Euro 6
8x4
775,000 km
2016

Algemene kenmerken

Titel:
Volvo FH 750 8x4 ja 5 aks kasettiperävaunu
Subcategorie:
Kipper vrachtwagens
Merk:
Volvo
Model:
FH
Tellerstand:
775.000 km
Bouwjaar:
2016
Conditie:
Gebruikt
Emissienorm:
Euro 6
Locatie:
Viitasaari, Finland

Omschrijving

Spiegelverwarming Koelkast Slaapcabine = Aanvullende opties en accessoires = - Audio-installatie - Cabinevering - lucht - Eén bed - Luchtgeveerde bestuurdersstoel - Verstelbaar stuurwiel = Meer informatie = Opbouw: Kipper Neem voor meer informatie contact op met Petri Ruuska (+358400982451, petri@osamyyntitrucks.fi) of Pasi Strandman (+358 400 813 958, +358 0400-813958, info@osamyyntitrucks.fi)

Technische specificaties

Asconfiguratie:
8x4
Aantal assen:
4

Uitrusting

  • AdBlue tank

Ook interessant voor jou

€ 99.900

€ 124.875 incl. 25% btw
Osamyynti Trucks OY
1 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

1 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Osamyynti Trucks OY
Marintie 244500 ViitasaariFinland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper