Trucks.nl

Fendt 512c Favorit

standaard tractors landbouw
Gebruikt
1996

€ 27.500

Fendt 512c Favorit
standaard tractors landbouw
Gebruikt
1996

Algemene kenmerken

Titel:
Fendt 512c Favorit
Merk:
Fendt
Bouwjaar:
1996
Bedrijfsuren:
11.000
Conditie:
Gebruikt
Locatie:
Someren, Nederland

Omschrijving

Nette Fendt 512c Te koop! Bouwjaar: 1996 Urenstand: 11000 Prijs: 27500 Excl BTW -vierwielaandrijving -airco -kruipversnelling -geveerde vooras -Luchtdruk reminstallatie -Elektronische hefinrichting -netjes op de banden Voor meer informatie Appen/Bellen naar +31 27341842

Ook interessant voor jou

€ 27.500

€ 33.275 incl. 21% btw
v.d. Eijnden Machinery B.V.
6 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

6 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
v.d. Eijnden Machinery B.V.
Slievenstraat 54A5711PL SomerenNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper