Mercedes-Benz
28
MAN
13
Volvo
1
B
1
land
Denemarken
1
uitrusting
retarder
1
laadklep
1
bouwjaar
(2008 - 2008)
Min.
Max.
prijs (€)
(8.050 - 8.050)
Min.
Max.
Emissienorm
Euro 5
1
tellerstand (km)
(603.681 - 603.681)
1
transmissie
automaat
1
zoekwoord
zoekwoord
brandstoftype
diesel
1
Vermogen (PK)
(340 - 340)
Min.
Max.
accessoires
ABS
1
anti slip regulatie
1
automatische versnellingsbak
1
climate control
1
cruise control
1
Toon meer
Volvo Geledebussen | Retarder
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
16
Volvo B12
Vejstruproed Busimport ApS
Christiansfeld, Denemarken
Christiansfeld, Denemarken
€ 8.050
€ 10.063 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
16
Volvo B12
Vejstruproed Busimport ApS
Christiansfeld, Denemarken
Christiansfeld, Denemarken
€ 8.050
€ 10.063 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden