Scania
4x2
Actieve filters
Scania
4x2
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
MAN
16
Magirus
1
Scania
1
P
1
land
Finland
1
asconfiguratie
4x2
18
4x4
44
6x6
20
8x8
3
6x4
2
Toon meer
bouwjaar
(2004 - 2004)
prijs (€)
(9.500 - 9.500)
Min.
Max.
tellerstand (km)
(543.000 - 543.000)
Min.
Max.
brandstoftype
diesel
1
Vermogen (PK)
(340 - 340)
Min.
Max.
accessoires
stuuras
1
totaalgewicht / GVW (kg)
(18.000 - 18.000)
Min.
Max.
Scania | 4x2 | Leger Vrachtwagens
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
11
1
Scania P114 4x2 5300
Kauppilan Autohajottamo Oy
Ilvesjoki, Finland
Ilvesjoki, Finland
€ 9.500
€ 11.875 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
11
1
Scania P114 4x2 5300
Kauppilan Autohajottamo Oy
Ilvesjoki, Finland
Ilvesjoki, Finland
€ 9.500
€ 11.875 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden