Giant
2
Bobcat
1
Multione
1
Norcar
1
bouwjaar
(2017 - 2017)
Min.
Max.
prijs (€)
(86.900 - 86.900)
Min.
Max.
bedrijfsuren
(5.200 - 5.200)
Min.
Max.
land
Nederland
66
Italië
22
België
18
Duitsland
12
Luxemburg
12
Toon meer
zoekwoord
Hitachi Rupsladers | Zweden
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
Gerelateerde advertenties uit andere landen
10
Hitachi ZW180
Vivamat
Kayl, Luxemburg
Kayl, Luxemburg
€ 86.900
€ 101.673 incl. 17% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Gerelateerde advertenties uit andere landen
10
Hitachi ZW180
Vivamat
Kayl, Luxemburg
Kayl, Luxemburg
€ 86.900
€ 101.673 incl. 17% btw