Trucks.nl
Je ontvangt automatisch een e-mail zodra er een nieuwe advertentie online komt die past bij jouw zoekfilters.
merk
MAN
301
Mercedes-Benz
293
Iveco
101
Unimog
49
Renault
35
land
Duitsland
406
Nederland
284
Polen
74
België
43
Denemarken
29
bouwjaar
(1954 - 2026)
zoekwoord
kleur
Wit
163
Rood
127
Oranje
110
Groen
74
Blauw
63
conditie
Gebruikt
861
Nieuw
56
Beschadigd
18
Emissienorm
Euro 6
278
Euro 5
105
Euro 3
91
Euro 2
54
Euro 4
49
uitrusting
PTO
145
AdBlue tank
111
autolaadkraan
111
retarder
95
laadklep
10
prijs (€)
(1.490 - 272.500)
tellerstand (km)
(1 - 1.148.417)
brandstoftype
diesel
835
benzine
5
CNG
1
elektrisch
1
Vermogen (PK)
(1 - 950)
transmissie
handgeschakeld
465
automaat
353
halfautomaat
47
accessoires
Vierwielaandrijving
791
ABS
464
climate control
439
cruise control
367
automatische versnellingsbak
354
Cabinetype
Dagcabine
129
Slaapcabine
87
Manschappencabine
17
aantal assen
2 assen
932
3 assen
2
1 as
1
totaalgewicht / GVW (kg)
(1 - 205.002)
ledig gewicht (kg)
(1 - 44.000)
laadvermogen (kg)
(0 - 196.659)

4x4 Transport | Bosnië en Herzegovina

935 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
Volvo FL 280 4x4 FL 280 4x4
Gassmann GmbH
Gassmann GmbH
4.9
155 reviews
Bovenden/Göttingen, Deutschland
4.9
155 reviews
Bovenden/Göttingen, Deutschland
€ 105.000
€ 124.950 incl. 19% btw
Mercedes-Benz Axor 1829 18.29 A mit Pecocar Leerkabine
Horsetrucks Terhorst
Horsetrucks Terhorst
4.9
29 reviews
Nettetal, Deutschland
4.9
29 reviews
Nettetal, Deutschland
€ 82.500
€ 98.175 incl. 19% btw
Renault Kerax 420 4x4 Pesci Se 115/5 Extens
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 23.250
€ 28.133 incl. 21% btw
MAN TGM 13.290 4x4 Fassi F40B22 Crane Camper Doka
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 45.800
Unimog U300 Mercedes-Benz Unimog 4x4 Hiab 122 D-3 Crane
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 69.800
Scania R420 4x4 tractor+ hydro, manual
Ranners OÜ
Ranners OÜ
4.6
193 reviews
Beveren, Бельгія
4.6
193 reviews
Beveren, Бельгія
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
Steyr 12M18 4X4 stake body - ex. military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.500
Mercedes-Benz Atego 4x4 1225 Cnbop Fire Brigade
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 45.800
Unimog U400 Mercedes-Benz Unimog Laadbak Laadklep Ai
1
Unimog Specialist
Unimog Specialist
4.6
17 reviews
Velddriel, Nederland
4.6
17 reviews
Velddriel, Nederland
€ 42.500
€ 51.425 incl. 21% btw
MAN L 80 4x4 Straż Pożarna Firetruck Feuerwehr
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 54.800
Mercedes-Benz Unimog U300 4x4 - Schmidt salt spreader 3m3
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 26.900
Iveco ML 120 120 - 25 AW Allrad 4x4 V 8 Motor Feuerwehr Winch
Klaus Kutsch Nutzfahrzeuge
Klaus Kutsch Nutzfahrzeuge
4.5
13 reviews
Geilenkirchen, Deutschland
4.5
13 reviews
Geilenkirchen, Deutschland
€ 6.800
€ 8.092 incl. 19% btw
MAN F90 16.242 4X4 / Feuerwehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 19.900
Mercedes-Benz Arocs 1830 4x4 refrigerated camper
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 59.800
Mercedes-Benz 1625 4X4
A.M. Hommeles B.V.
A.M. Hommeles B.V.
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 1832 4X4, Grit spreader, Snow plough, Tipper
JBTRADING
JBTRADING
4.4
204 reviews
EDE, Nederland
4.4
204 reviews
EDE, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Mercedes-Benz 1831 AK 4x4 1831 AK 4x4
A.M. Hommeles B.V.
A.M. Hommeles B.V.
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Daily 55 55S18W 4X4 Palfinger PK 7.501
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 59.900
Iveco Daily 55 55S18W 4X4 Palfinger PK 7.501
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 59.900
Mercedes-Benz Arocs 2142 4x4H SZM Euro 6 Kipphydraulik
GOLEC
GOLEC
4.9
17 reviews
Kaufungen, Deutschland
4.9
17 reviews
Kaufungen, Deutschland
€ 25.900
Steyr 12M18 4X4 stake body - military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.900
Steyr 12M18 4X4 stake body - military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.500
Iveco Magirus Deutz 170-23 ,V8 ,4x4 , ZF Manual , Spring suspension
Stedefra B.V.
Stedefra B.V.
3.9
45 reviews
Susteren, Nederland
3.9
45 reviews
Susteren, Nederland
€ 7.750
€ 9.378 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 2036 4x4 EPS
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 25.700
€ 31.097 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Atego 1018 4x4 Wumag WT 170 Platform Lift 17m
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 72.500
Mercedes-Benz Axor 1833 4x4 Schörling Sorf Schienenreinigungs/Railway sweeper Just 38.680 Km
Clean Mat Trucks B.V.
Clean Mat Trucks B.V.
4.6
863 reviews
ANDELST, Nederland
4.6
863 reviews
ANDELST, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGM 13.250 4x4 Ruthmann T180.1.S9 Truck Lift
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 79.500
Mercedes-Benz Atego 1328 Mercedes Benz 4x4 Ziegler LF 20/16 Fi
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 68.800
Renault TRM 4000 depannage /grue 4x4
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 16.900
€ 20.449 incl. 21% btw
Gerelateerde advertenties uit andere landen
Volvo FL 280 4x4 FL 280 4x4
Gassmann GmbH
Gassmann GmbH
4.9
155 reviews
Bovenden/Göttingen, Deutschland
4.9
155 reviews
Bovenden/Göttingen, Deutschland
€ 105.000
€ 124.950 incl. 19% btw
Mercedes-Benz Axor 1829 18.29 A mit Pecocar Leerkabine
Horsetrucks Terhorst
Horsetrucks Terhorst
4.9
29 reviews
Nettetal, Deutschland
4.9
29 reviews
Nettetal, Deutschland
€ 82.500
€ 98.175 incl. 19% btw
Renault Kerax 420 4x4 Pesci Se 115/5 Extens
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 23.250
€ 28.133 incl. 21% btw
MAN TGM 13.290 4x4 Fassi F40B22 Crane Camper Doka
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 45.800
Unimog U300 Mercedes-Benz Unimog 4x4 Hiab 122 D-3 Crane
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 69.800
Scania R420 4x4 tractor+ hydro, manual
Ranners OÜ
Ranners OÜ
4.6
193 reviews
Beveren, Бельгія
4.6
193 reviews
Beveren, Бельгія
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
Steyr 12M18 4X4 stake body - ex. military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.500
Mercedes-Benz Atego 4x4 1225 Cnbop Fire Brigade
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 45.800
Unimog U400 Mercedes-Benz Unimog Laadbak Laadklep Ai
1
Unimog Specialist
Unimog Specialist
4.6
17 reviews
Velddriel, Nederland
4.6
17 reviews
Velddriel, Nederland
€ 42.500
€ 51.425 incl. 21% btw
MAN L 80 4x4 Straż Pożarna Firetruck Feuerwehr
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 54.800
Mercedes-Benz Unimog U300 4x4 - Schmidt salt spreader 3m3
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 26.900
Iveco ML 120 120 - 25 AW Allrad 4x4 V 8 Motor Feuerwehr Winch
Klaus Kutsch Nutzfahrzeuge
Klaus Kutsch Nutzfahrzeuge
4.5
13 reviews
Geilenkirchen, Deutschland
4.5
13 reviews
Geilenkirchen, Deutschland
€ 6.800
€ 8.092 incl. 19% btw
MAN F90 16.242 4X4 / Feuerwehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 19.900
Mercedes-Benz Arocs 1830 4x4 refrigerated camper
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 59.800
Mercedes-Benz 1625 4X4
A.M. Hommeles B.V.
A.M. Hommeles B.V.
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 1832 4X4, Grit spreader, Snow plough, Tipper
JBTRADING
JBTRADING
4.4
204 reviews
EDE, Nederland
4.4
204 reviews
EDE, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Mercedes-Benz 1831 AK 4x4 1831 AK 4x4
A.M. Hommeles B.V.
A.M. Hommeles B.V.
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
3.2
10 reviews
Schaijk, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Daily 55 55S18W 4X4 Palfinger PK 7.501
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 59.900
Iveco Daily 55 55S18W 4X4 Palfinger PK 7.501
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
€ 59.900
Mercedes-Benz Arocs 2142 4x4H SZM Euro 6 Kipphydraulik
GOLEC
GOLEC
4.9
17 reviews
Kaufungen, Deutschland
4.9
17 reviews
Kaufungen, Deutschland
€ 25.900
Steyr 12M18 4X4 stake body - military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.900
Steyr 12M18 4X4 stake body - military truck
1
FIS trucks & machinery
FIS trucks & machinery
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
4.6
97 reviews
Gomilsko, ස්ලෝවේනියාව
€ 13.500
Iveco Magirus Deutz 170-23 ,V8 ,4x4 , ZF Manual , Spring suspension
Stedefra B.V.
Stedefra B.V.
3.9
45 reviews
Susteren, Nederland
3.9
45 reviews
Susteren, Nederland
€ 7.750
€ 9.378 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Arocs 1827 AK 4X4 Ex-Bundeswehr
1
Duminski Trucks GmbH
Duminski Trucks GmbH
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
5
25 reviews
Gütersloh, Deutschland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 2036 4x4 EPS
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 25.700
€ 31.097 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Atego 1018 4x4 Wumag WT 170 Platform Lift 17m
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 72.500
Mercedes-Benz Axor 1833 4x4 Schörling Sorf Schienenreinigungs/Railway sweeper Just 38.680 Km
Clean Mat Trucks B.V.
Clean Mat Trucks B.V.
4.6
863 reviews
ANDELST, Nederland
4.6
863 reviews
ANDELST, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGM 13.250 4x4 Ruthmann T180.1.S9 Truck Lift
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 79.500
Mercedes-Benz Atego 1328 Mercedes Benz 4x4 Ziegler LF 20/16 Fi
1
STAR SAN DUO
STAR SAN DUO
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
4.5
109 reviews
Starachowice, Polska
€ 68.800
Renault TRM 4000 depannage /grue 4x4
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
4.6
274 reviews
Bree, Бельгія
€ 16.900
€ 20.449 incl. 21% btw