Trucks.nl

Volvo FH 500 6x24 FOR Sale AS Chassis / 9 TON Front Axle / Chassis L7400 mm

chassis cabine vrachtwagens
Gebruikt
Euro 6
6x2
618,530 km
2021

€ 49.900

chassis cabine vrachtwagens
Gebruikt
Euro 6
6x2
618,530 km
2021

Algemene kenmerken

Titel:
Merk:
Volvo
Model:
500 FH
Tellerstand:
618.530 km
Bouwjaar:
2021
Datum eerste registratie:
12-2021
Conditie:
Gebruikt
Brandstof:
Diesel
Emissienorm:
Euro 6
Locatie:
Harjumaa, Estland
Adverteerder referentie:
M185-8381

Omschrijving

Versnellingstype : Automaat Model versnellingsbak : AT2812F Cabine model : Sleeper cab Wielbasis : 490 cm. Boordcomputer Differentieelblokkering Spiegelverwarming Bladvering Slaapcabine = Aanvullende opties en accessoires = - Radio - Stoelverwarming - Verstelbaar stuurwiel

Eigenschappen

Max. gewicht:
28.000 kg
Afmetingen totaal:
(L) 995 cm x (B) 255 cm
Cabine:
Enkele

Technische specificaties

Asconfiguratie:
6x2
Aantal assen:
3
Transmissie:
Automaat
Vermogen:
500 PK

Asconfiguratie

  • Bladvering
  • Luchtvering
  • Luchtvering

Ook interessant voor jou

€ 49.900

€ 61.876 incl. 24% btw
KB Auto Eesti OÜ
5 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

5 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
KB Auto Eesti OÜ
Kooli 1076102 HarjumaaEstland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper