Trucks.nl

AP Slurry / Gülle / Gylle - Trailer 36m3

tankopleggers
Gebruikt
2007

€ 27.900

AP Slurry / Gülle / Gylle - Trailer 36m3
tankopleggers
Gebruikt
2007

Algemene kenmerken

Titel:
AP Slurry / Gülle / Gylle - Trailer 36m3
Subcategorie:
Tankopleggers
Merk:
AP
Bouwjaar:
2007
Conditie:
Gebruikt
Locatie:
Vamdrup, Denemarken
Adverteerder referentie:
AER57354

Omschrijving

= Additional options and accessories = - Front air suspension - Rear air suspension = Remarks = 1st reg: 09.02.2007 36 m3 Remotecontrol Tv-kamera on crane 3 pumps. loading (On crane) / Unloading Bottom / Circulation in tank 2 hydraulic lines Tires: 1axle: 6/10 mm 2axle: 6/5 mm 3axle: 9/7 mm = More information = Please contact Kristian Wolther (+45 31352230, +4531352230, kontakt@wolthertrucks.dk) for more information = Dealer information = We can help with transitnumberplates so you can drive your new truck home.

Eigenschappen

Max. gewicht:
39.000 kg

Technische specificaties

Aantal assen:
3

Asconfiguratie

Ook interessant voor jou

€ 27.900

€ 34.875 incl. 25% btw
Wolther Trucks and Trading ApS
2 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

2 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
Wolther Trucks and Trading ApS
Bavnevej 486580 VamdrupDenemarken
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper