Orthaus
3 assen
Actieve filters
Orthaus
3 assen
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
Langendorf
2
Faymonville
1
Orthaus
1
bouwjaar
(1998 - 1998)
Min.
Max.
prijs (€)
(7.500 - 7.500)
1
Assen
aantal assen
3 assen
4
Gewicht
ledig gewicht (kg)
(9.860 - 9.860)
Min.
Max.
laadvermogen (kg)
(26.140 - 26.140)
Min.
Max.
totaalgewicht / GVW (kg)
(36.000 - 36.000)
Min.
Max.
land
Nederland
1
zoekwoord
zoekwoord
Orthaus Binnenlader Opleggers 3 assen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
9
Orthaus OGT 24 B
Stomphorst Truckservice
Veenendaal, Nederland
Veenendaal, Nederland
€ 7.500
€ 9.075 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
9
Orthaus OGT 24 B
Stomphorst Truckservice
Veenendaal, Nederland
Veenendaal, Nederland
€ 7.500
€ 9.075 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden