Trucks.nl

Faymonville 3 Axel Steering Double Extendable BED 9

dieplader opleggers
Gebruikt
2007

€ 31.950

Faymonville 3 Axel Steering Double Extendable BED 9
dieplader opleggers
Gebruikt
2007

Algemene kenmerken

Titel:
Faymonville 3 Axel Steering Double Extendable BED 9
Subcategorie:
Dieplader opleggers
Bouwjaar:
2007
Datum eerste registratie:
11-2007
Conditie:
Gebruikt
Brandstof:
Onbekend
Locatie:
Groot-Ammers, Nederland

Omschrijving

Laadvermogen : 31400 kg. Geremd Wij doen ons best om de gegevens zo accuraat mogelijk weer te geven toch kunnen er geen rechten ontleent worden aan deze gegevens Ook kunnen wij voor u de financiering regelen binnen Nederland. Wij doen ons best om de gegevens zo accuraat mogelijk weer te geven toch kunnen er geen rechten ontleent worden aan deze gegevens Ook kunnen wij voor u de financiering regelen binnen Nederland.

Eigenschappen

Ledig gewicht:
10.600 kg
Laadvermogen:
31.400 kg
Max. gewicht:
42.000 kg

Technische specificaties

Aantal assen:
3

Asconfiguratie

90
%
90
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering
90
%
90
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering
90
%
90
%
  • Trommelremmen
  • Luchtvering

Ook interessant voor jou

€ 31.950

€ 38.660 incl. 21% btw
RH Trucks B.V.
11 jaar actief op TrucksNL

Verkoper gegevens

11 jaar actief op TrucksNL

Bedrijfsinformatie

Adresgegevens
RH Trucks B.V.
Ambachtsweg 12964LG Groot-AmmersNederland
Naar pagina verkoperNaar pagina verkoper