MAN
32.240
Actieve filters
MAN
32
32.240
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
MAN
335
32
2
32.240
1
TGS
153
TGX
44
TGA
39
TGM
26
TGL
13
8
5
18
2
19
2
26
2
35
2
12
1
14
1
27
1
33
1
F
1
G
1
Volvo
298
Scania
245
Mercedes-Benz
241
DAF
145
Toon meer
land
België
1
asconfiguratie
6x4
1
bouwjaar
(1974 - 1974)
Min.
Max.
kleur
Wit
prijs (€)
(9.500 - 9.500)
Min.
Max.
tellerstand (km)
(29.640 - 29.640)
Min.
Max.
brandstoftype
diesel
1
transmissie
handgeschakeld
1
accessoires
stuuras
1
MAN 32.240 Kraanwagens
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
12
1
MAN 32.240 crane
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 9.500
€ 11.495 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
12
1
MAN 32.240 crane
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 9.500
€ 11.495 incl. 21% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
3
Sorteren
Aanmelden