MAN
345
Volvo
291
Scania
250
L
1
R
115
P
56
G
48
T
5
LB
1
LS
1
Mercedes-Benz
249
DAF
146
Toon meer
land
Finland
1
bouwjaar
(2004 - 2004)
prijs (€)
(23.900 - 23.900)
Min.
Max.
tellerstand (km)
(894.102 - 894.102)
Min.
Max.
Vermogen (PK)
(420 - 420)
Min.
Max.
totaalgewicht / GVW (kg)
(26.000 - 26.000)
Min.
Max.
Scania L Kraanwagens
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
8
Scania L 124L 6X2, Hiab 220 C-5
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 23.900
€ 29.875 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
8
Scania L 124L 6X2, Hiab 220 C-5
Kenttäsepät Oy
Tikkakoski, Finland
Tikkakoski, Finland
€ 23.900
€ 29.875 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden