Trucks.nl
merk
DAF
3.620
MAN
1.421
Mercedes-Benz
1.263
Scania
988
Volvo
901
land
Nederland
3.544
Duitsland
2.434
België
760
Polen
646
Frankrijk
327
asconfiguratie
4x2
8.129
4x4
279
2x2
1
Emissienorm
Euro 6
7.353
Euro 5
550
Euro 3
195
Euro 4
116
Euro 2
91
bouwjaar
(1900 - 2026)
kleur
Wit
3.349
Blauw
756
Rood
706
Groen
343
Geel
222
uitrusting
retarder
2.563
AdBlue tank
2.354
PTO
896
intarder
631
autolaadkraan
17
tellerstand (km)
(1 - 11.162.200)
prijs (€)
(1 - 399.000)
transmissie
automaat
7.682
handgeschakeld
529
halfautomaat
88
brandstoftype
diesel
8.371
CNG
34
LNG
18
LPG
13
elektrisch
12
conditie
Gebruikt
8.665
Nieuw
157
Beschadigd
144
Vermogen (PK)
(43 - 65.535)
Cabinetype
Slaapcabine
4.778
Dagcabine
209
Manschappencabine
16
accessoires
automatische versnellingsbak
7.683
climate control
7.083
cruise control
6.147
verwarming
5.123
ABS
4.761
zoekwoord

Trekkers 2 assen | Spanje

8.966 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FH 4X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.345
€ 2.838 incl. 21% btw
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XG+ 450 FT / MX Engine Brake / ACC / Aslastbewaking  Ready TO GO
14
Truckland B.V.
Truckland B.V.
Berkel-Enschot, Nederland
Berkel-Enschot, Nederland
€ 105.000
€ 127.050 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
Volvo FH 420 FH 4X2 - Bulkcompressor / Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Stralis AS440S42T/P HI-WAY Dutch Truck APK/TUV - 02-2024 / Euro 6 / AS-Tronic / 2 Tanks / Leather Seats / Fridge
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R124-400 L 4x2 Sleepercab ADR/VLG 2 Fuel Lines Euro 2 / 12 Gears Manual Gearbox / Retarder / Blower / P.T.O. / Airconditioning
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
Iveco Stralis 440.42 /TP High-WAY Euro 6 / Automatic Gearbox / 2x Tank / Fridge / Airconditioning / ETC.
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
BMC Tughra 1846 TGR 460PK Euro 6 powered by Iveco / Automatic gearbox ZF
15
Twente Trucks
Twente Trucks
Rijssen, Nederland
Rijssen, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF 95.380 XF Spacecab Euro 2 Mechanical Pump  Injectors / ZF16 Manual Gearbox / Airconditioning
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FH 420 4x2 Euro5 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - Xlow
24
1
GEMA Trading
GEMA Trading
Oud Gastel, Nederland
Oud Gastel, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
DAF CF 440 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 963-4-A
6
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Antos MP4 Euro 6
15
1
Eddie Ducker
Eddie Ducker
Oirschot, Nederland
Oirschot, Nederland
Prijs op aanvraag
Renault T480 HD001
5
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 16.485 F16 - 485 - 1989 - Oldtimer
30
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Vriezenveen, Nederland
Vriezenveen, Nederland
€ 15.000
€ 18.150 incl. 21% btw
Volvo FH 16.660 .660 - 2007 - Euro 4 - Retarder
30
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Vriezenveen, Nederland
Vriezenveen, Nederland
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
DAF XF 460 Spacecab Intarder
12
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 11.250
€ 13.613 incl. 21% btw
Gerelateerde advertenties uit andere landen
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FH 4X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.345
€ 2.838 incl. 21% btw
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
14
Truckland B.V.
Truckland B.V.
Berkel-Enschot, Nederland
Berkel-Enschot, Nederland
€ 105.000
€ 127.050 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
15
Twente Trucks
Twente Trucks
Rijssen, Nederland
Rijssen, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FH 420 4x2 Euro5 FH420 4x2 Globetrotter Euro5 - Xlow
24
1
GEMA Trading
GEMA Trading
Oud Gastel, Nederland
Oud Gastel, Nederland
€ 19.950
€ 24.140 incl. 21% btw
DAF CF 440 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 963-4-A
6
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Antos MP4 Euro 6
15
1
Eddie Ducker
Eddie Ducker
Oirschot, Nederland
Oirschot, Nederland
Prijs op aanvraag
Renault T480 HD001
5
Vriesoord Trucks B.V
Vriesoord Trucks B.V
's-Hertogenbosch, Nederland
's-Hertogenbosch, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 16.485 F16 - 485 - 1989 - Oldtimer
30
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Vriezenveen, Nederland
Vriezenveen, Nederland
€ 15.000
€ 18.150 incl. 21% btw
Volvo FH 16.660 .660 - 2007 - Euro 4 - Retarder
30
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Companjen Bedrijfswagens B.V.
Vriezenveen, Nederland
Vriezenveen, Nederland
€ 19.500
€ 23.595 incl. 21% btw
DAF XF 460 Spacecab Intarder
12
1
SMZ Smeets & zonen
SMZ Smeets & zonen
Bree, België
Bree, België
€ 11.250
€ 13.613 incl. 21% btw