Trucks.nl
merk
DAF
1.044
MAN
590
Mercedes-Benz
463
Scania
396
Volvo
332
land
Nederland
1.667
Duitsland
934
België
179
Polen
82
Spanje
32
asconfiguratie
4x2
2.231
6x2
227
6x4
143
4x4
98
8x4
63
Emissienorm
Euro 6
2.672
Euro 5
178
Euro 6d
17
Euro 4
10
Euro 6c
10
bouwjaar
(2005 - 2026)
kleur
Wit
1.442
Blauw
342
Rood
289
Groen
214
Geel
104
uitrusting
AdBlue tank
3.045
retarder
1.325
PTO
604
intarder
379
autolaadkraan
43
tellerstand (km)
(8 - 5.990.000)
prijs (€)
(1 - 754.400)
transmissie
automaat
2.784
handgeschakeld
84
halfautomaat
22
brandstoftype
diesel
2.934
LNG
11
CNG
1
conditie
Gebruikt
2.861
Nieuw
109
Beschadigd
75
Vermogen (PK)
(148 - 1.033)
Cabinetype
Slaapcabine
1.739
Dagcabine
21
Manschappencabine
5
accessoires
AdBlue tank
3.045
automatische versnellingsbak
2.784
climate control
2.525
cruise control
2.398
luchtvering
1.846
zoekwoord

Trekkers | Finland | AdBlue tank

3.045 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
Mercedes-Benz Actros 1844 Actros 4X2 MP3 Retarder Big-Axle Euro5
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.400
€ 35.574 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC Super Space NL Truck
23
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF XF 450 XF450 FT 4X2 / Full spoilers / ACC / 2 Beds
18
Vierboom Trucks B.V.
Vierboom Trucks B.V.
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
€ 10.899
€ 13.188 incl. 21% btw
Renault T HIGH 480
12
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF CF 450 FT Space CAB
13
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
Volvo FM 370 Globetrotter 649.809KM NL Truck APK/TUV 10-2026
20
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.520 GX - New - D30 - Retarder - Night clima - Alcoa - Show truck -
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 119.900
€ 145.079 incl. 21% btw
DAF XF 480 FT NGD LOW Deck
14
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 99.000
€ 119.790 incl. 21% btw
Scania R460 Highline 6x2 - Retarder - Super driveline - Low KM - 3.15 WB - Bullbar
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 89.900
€ 108.779 incl. 21% btw
Volvo FM 460 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 23.400
€ 28.314 incl. 21% btw
Scania R450 6X2 Euro6
23
1
Engeros Otepää OÜ
Engeros Otepää OÜ
Sihva, Estland
Sihva, Estland
€ 69.900
€ 86.676 incl. 24% btw
DAF XF 105.460 SSC  Euro 5  Dubbel diesel tanks
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
DAF CF 440 ADR 02-2027  Compressor
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass
12
MJB Trading
MJB Trading
Zaltbommel, Nederland
Zaltbommel, Nederland
€ 29.500
€ 35.695 incl. 21% btw
Renault T460
30
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
€ 19.000
€ 22.800 incl. 20% btw
Scania R580 V8 6X4 Trekker/Tractor/SZM MET Effer 315/6S + JIB4S Kraan/Kran/Crane/Grua
30
Geurts Trucks
Geurts Trucks
Andelst, Nederland
Andelst, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania S450 4X2
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
Scania S450 4X2 Retarder
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
MAN TGX 18.470 4X2 GM Retarder 2xTanks Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 40.900
€ 49.489 incl. 21% btw
Iveco S-WAY 480 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 26.400
€ 31.944 incl. 21% btw
Renault T HIGH 520 4X2 Retarder 2xTanks
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 49.900
€ 60.379 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space / 2 x Tank / Eu6
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 20.990
€ 24.979 incl. 19% btw
Renault Premium 460 Premium 460 DXI
7
Nuyttens Trucks B.v.b.A.
Nuyttens Trucks B.v.b.A.
Roeselare, België
Roeselare, België
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FTP 6X2 SSC Standairco PTO Prep
21
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 SSC 4X2 2019 2x ALU Tank
18
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R560 | Full-AIR | Retarder | Park-Cooler
23
Vlastuin Truck  en Trailer Trading B.V.
Vlastuin Truck en Trailer Trading B.V.
Renswoude, Nederland
Renswoude, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FH 16.750 FH 10X4 XL Retarder Big-Axle Lift+Lenkachse Alcoa's Euro5
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 41.900
€ 50.699 incl. 21% btw
Volvo FH 500 8X2 NEW HMF9520 K6 + JIB K6 Crane Kran + fifth wheel VEB+
30
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 557.400
€ 674.454 incl. 21% btw
DAF CF 450 4x2Space Cab Euro 6D NL Truck APK/TUV 12-2026
30
1
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FM11-410 / Hydraulics / Only511042 KM / Airco / Fridge / Automatic / Euro-6 / 2014
30
1
Vos Trucks
Vos Trucks
Velddriel, Nederland
Velddriel, Nederland
€ 14.750
€ 17.848 incl. 21% btw
Gerelateerde advertenties uit andere landen
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.400
€ 35.574 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC Super Space NL Truck
23
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF XF 450 XF450 FT 4X2 / Full spoilers / ACC / 2 Beds
18
Vierboom Trucks B.V.
Vierboom Trucks B.V.
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
€ 10.899
€ 13.188 incl. 21% btw
Renault T HIGH 480
12
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF CF 450 FT Space CAB
13
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
20
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 119.900
€ 145.079 incl. 21% btw
DAF XF 480 FT NGD LOW Deck
14
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 99.000
€ 119.790 incl. 21% btw
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 89.900
€ 108.779 incl. 21% btw
Volvo FM 460 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 23.400
€ 28.314 incl. 21% btw
Scania R450 6X2 Euro6
23
1
Engeros Otepää OÜ
Engeros Otepää OÜ
Sihva, Estland
Sihva, Estland
€ 69.900
€ 86.676 incl. 24% btw
DAF XF 105.460 SSC  Euro 5  Dubbel diesel tanks
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
DAF CF 440 ADR 02-2027  Compressor
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
Prijs op aanvraag
12
MJB Trading
MJB Trading
Zaltbommel, Nederland
Zaltbommel, Nederland
€ 29.500
€ 35.695 incl. 21% btw
Renault T460
30
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
€ 19.000
€ 22.800 incl. 20% btw
30
Geurts Trucks
Geurts Trucks
Andelst, Nederland
Andelst, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania S450 4X2
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
Scania S450 4X2 Retarder
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
MAN TGX 18.470 4X2 GM Retarder 2xTanks Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 40.900
€ 49.489 incl. 21% btw
Iveco S-WAY 480 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 26.400
€ 31.944 incl. 21% btw
Renault T HIGH 520 4X2 Retarder 2xTanks
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 49.900
€ 60.379 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space / 2 x Tank / Eu6
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 20.990
€ 24.979 incl. 19% btw
Renault Premium 460 Premium 460 DXI
7
Nuyttens Trucks B.v.b.A.
Nuyttens Trucks B.v.b.A.
Roeselare, België
Roeselare, België
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FTP 6X2 SSC Standairco PTO Prep
21
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 SSC 4X2 2019 2x ALU Tank
18
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R560 | Full-AIR | Retarder | Park-Cooler
23
Vlastuin Truck  en Trailer Trading B.V.
Vlastuin Truck en Trailer Trading B.V.
Renswoude, Nederland
Renswoude, Nederland
Prijs op aanvraag
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 41.900
€ 50.699 incl. 21% btw
30
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 557.400
€ 674.454 incl. 21% btw
DAF CF 450 4x2Space Cab Euro 6D NL Truck APK/TUV 12-2026
30
1
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
30
1
Vos Trucks
Vos Trucks
Velddriel, Nederland
Velddriel, Nederland
€ 14.750
€ 17.848 incl. 21% btw