Trucks.nl
merk
DAF
1.051
MAN
603
Mercedes-Benz
471
Scania
406
Volvo
325
land
Nederland
1.678
Duitsland
946
België
177
Polen
79
Spanje
32
asconfiguratie
4x2
2.241
6x2
237
6x4
145
4x4
101
8x4
63
Emissienorm
Euro 6
2.696
Euro 5
183
Euro 6d
18
Euro 4
11
Euro 6c
8
bouwjaar
(2005 - 2026)
kleur
Wit
1.450
Blauw
347
Rood
296
Groen
205
Geel
106
uitrusting
AdBlue tank
3.073
retarder
1.337
PTO
615
intarder
380
autolaadkraan
46
tellerstand (km)
(8 - 5.990.000)
prijs (€)
(1 - 804.400)
transmissie
automaat
2.812
handgeschakeld
82
halfautomaat
21
brandstoftype
diesel
2.972
LNG
11
CNG
1
conditie
Gebruikt
2.892
Nieuw
106
Beschadigd
75
Vermogen (PK)
(148 - 1.033)
Cabinetype
Slaapcabine
1.759
Dagcabine
21
Manschappencabine
5
accessoires
AdBlue tank
3.073
automatische versnellingsbak
2.812
climate control
2.543
cruise control
2.412
luchtvering
1.862
zoekwoord

Trekkers | Italië | AdBlue tank

3.073 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
MAN TGS 18.460 4x2 BL Meiller Hydraulik ACC LDW EBA
19
VTS Trucks GmbH
VTS Trucks GmbH
Legden, Duitsland
Legden, Duitsland
€ 18.900
€ 22.491 incl. 19% btw
DAF XF 480 106 480  Pacton chassis
11
G.B.O.
G.B.O.
Ommeren, Nederland
Ommeren, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.430 XLX 4X2 2020 Tacho V2
19
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
Ford F-Max 500 4X2 Retarder 2xTanks Standklima ACC Navi
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 27.900
€ 33.759 incl. 21% btw
Ford F-Max 500 4X2 Retarder 2xTanks Navi Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 28.900
€ 34.969 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1844 Actros 4X2 MP3 Retarder Big-Axle Euro5
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.400
€ 35.574 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC Super Space NL Truck
23
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF XF 450 XF450 FT 4X2 / Full spoilers / ACC / 2 Beds
18
Vierboom Trucks B.V.
Vierboom Trucks B.V.
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
€ 10.899
€ 13.188 incl. 21% btw
Renault T HIGH 480
12
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF CF 450 FT Space CAB
13
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
DAF XF 480 SSC Super Space 2x tank LED PTO-Prep 338.054M ACC
30
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo FM 370 Globetrotter 649.809KM NL Truck APK/TUV 10-2026
20
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.520 GX - New - D30 - Retarder - Night clima - Alcoa - Show truck -
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 119.900
€ 145.079 incl. 21% btw
DAF XF 480 FT NGD LOW Deck
14
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 99.000
€ 119.790 incl. 21% btw
Scania R460 Highline 6x2 - Retarder - Super driveline - Low KM - 3.15 WB - Bullbar
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 89.900
€ 108.779 incl. 21% btw
Volvo FM 460 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 23.400
€ 28.314 incl. 21% btw
Scania R450 6X2 Euro6
23
1
Engeros Otepää OÜ
Engeros Otepää OÜ
Sihva, Estland
Sihva, Estland
€ 69.900
€ 86.676 incl. 24% btw
DAF XF 105.460 SSC  Euro 5  Dubbel diesel tanks
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
DAF CF 440 ADR 02-2027  Compressor
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R580 V8 R580 v8 Topline Retarder Full Airsuspension Double Glass
12
MJB Trading
MJB Trading
Zaltbommel, Nederland
Zaltbommel, Nederland
€ 29.500
€ 35.695 incl. 21% btw
Renault T460
30
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
€ 19.000
€ 22.800 incl. 20% btw
DAF XF 450 4X2 Space Cab Standairco NL Truck APK/TUV 01-2027
29
1
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R580 V8 6X4 Trekker/Tractor/SZM MET Effer 315/6S + JIB4S Kraan/Kran/Crane/Grua
30
Geurts Trucks
Geurts Trucks
Andelst, Nederland
Andelst, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania S450 4X2
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
Scania S450 4X2 Retarder
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
MAN TGX 18.470 4X2 GM Retarder 2xTanks Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 40.900
€ 49.489 incl. 21% btw
Iveco S-WAY 480 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 26.400
€ 31.944 incl. 21% btw
Renault T HIGH 520 4X2 Retarder 2xTanks
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 51.400
€ 62.194 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1845 StreamSpace/Standklima/Eu6/Modell 2016
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 13.990
€ 16.649 incl. 19% btw
Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space / 2 x Tank / Eu6
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 20.990
€ 24.979 incl. 19% btw
Gerelateerde advertenties uit andere landen
MAN TGS 18.460 4x2 BL Meiller Hydraulik ACC LDW EBA
19
VTS Trucks GmbH
VTS Trucks GmbH
Legden, Duitsland
Legden, Duitsland
€ 18.900
€ 22.491 incl. 19% btw
DAF XF 480 106 480  Pacton chassis
11
G.B.O.
G.B.O.
Ommeren, Nederland
Ommeren, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.430 XLX 4X2 2020 Tacho V2
19
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Truckcentrum Meerkerk B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
Prijs op aanvraag
Ford F-Max 500 4X2 Retarder 2xTanks Standklima ACC Navi
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 27.900
€ 33.759 incl. 21% btw
Ford F-Max 500 4X2 Retarder 2xTanks Navi Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 28.900
€ 34.969 incl. 21% btw
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.400
€ 35.574 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC Super Space NL Truck
23
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF XF 450 XF450 FT 4X2 / Full spoilers / ACC / 2 Beds
18
Vierboom Trucks B.V.
Vierboom Trucks B.V.
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
€ 10.899
€ 13.188 incl. 21% btw
Renault T HIGH 480
12
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
OBVP - Oliveira do Bairro Veículos Pesados, Lda
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Albergaria-a-Velha (Aveiro), Portugal
Prijs op aanvraag
DAF XF 480 FT Super Space CAB ZF Intarder
12
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 32.500
€ 39.325 incl. 21% btw
DAF CF 450 FT Space CAB
13
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 18.500
€ 22.385 incl. 21% btw
30
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
20
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 119.900
€ 145.079 incl. 21% btw
DAF XF 480 FT NGD LOW Deck
14
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
TRUCK TRADING ASSOCIATION N.V. - DIF-RENT
Antwerpen, België
Antwerpen, België
€ 99.000
€ 119.790 incl. 21% btw
30
VAEX Trucktrading bv
VAEX Trucktrading bv
Ravenstein, Nederland
Ravenstein, Nederland
€ 89.900
€ 108.779 incl. 21% btw
Volvo FM 460 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 23.400
€ 28.314 incl. 21% btw
Scania R450 6X2 Euro6
23
1
Engeros Otepää OÜ
Engeros Otepää OÜ
Sihva, Estland
Sihva, Estland
€ 69.900
€ 86.676 incl. 24% btw
DAF XF 105.460 SSC  Euro 5  Dubbel diesel tanks
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
DAF CF 440 ADR 02-2027  Compressor
22
1
Toon Netten Trucks & Parts
Toon Netten Trucks & Parts
Terneuzen, Nederland
Terneuzen, Nederland
Prijs op aanvraag
12
MJB Trading
MJB Trading
Zaltbommel, Nederland
Zaltbommel, Nederland
€ 29.500
€ 35.695 incl. 21% btw
Renault T460
30
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
AL SAFRANI IMPORT-EXPORT
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
Neuville-en-Ferrain, Frankrijk
€ 19.000
€ 22.800 incl. 20% btw
29
1
Hesselink Trucks BV
Hesselink Trucks BV
Saasveld, Nederland
Saasveld, Nederland
Prijs op aanvraag
30
Geurts Trucks
Geurts Trucks
Andelst, Nederland
Andelst, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania S450 4X2
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
Scania S450 4X2 Retarder
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 32.950
€ 39.870 incl. 21% btw
MAN TGX 18.470 4X2 GM Retarder 2xTanks Standklima
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 40.900
€ 49.489 incl. 21% btw
Iveco S-WAY 480 4X2 Retarder ACC
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 26.400
€ 31.944 incl. 21% btw
Renault T HIGH 520 4X2 Retarder 2xTanks
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 51.400
€ 62.194 incl. 21% btw
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 13.990
€ 16.649 incl. 19% btw
Mercedes-Benz Actros 1845 Big Space / 2 x Tank / Eu6
30
1
Al Shogran GMBH
Al Shogran GMBH
Grevenbroich, Duitsland
Grevenbroich, Duitsland
€ 20.990
€ 24.979 incl. 19% btw