Trucks.nl
land
Nederland
5.077
Duitsland
2.755
België
971
Polen
840
Frankrijk
348
asconfiguratie
bouwjaar
(1900 - 2026)
kleur
Wit
4.062
Blauw
984
Rood
952
Groen
440
Geel
309
tellerstand (km)
(1 - 11.162.200)
prijs (€)
(1 - 804.400)
transmissie
automaat
9.190
handgeschakeld
909
halfautomaat
149
brandstoftype
diesel
10.649
elektrisch
75
CNG
43
LNG
22
LPG
16
conditie
Gebruikt
11.539
Nieuw
243
Beschadigd
177
Vermogen (PK)
(43 - 65.535)
Cabinetype
Slaapcabine
6.043
Dagcabine
296
Manschappencabine
26
accessoires
automatische versnellingsbak
9.195
climate control
8.392
cruise control
7.171
verwarming
5.838
ABS
5.666
zoekwoord

Trekkers | Estland

11.959 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
DAF XG+ 450 FT / MX Engine Brake / ACC / Aslastbewaking  Ready TO GO
14
Truckland B.V.
Truckland B.V.
Berkel-Enschot, Nederland
Berkel-Enschot, Nederland
€ 105.000
€ 127.050 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
Volvo FH 420 FH 4X2 - Bulkcompressor / Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
Volvo FH 500 FH 6X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.495
€ 3.019 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF XF 105.460 Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Stralis AS440S42T/P HI-WAY Dutch Truck APK/TUV - 02-2024 / Euro 6 / AS-Tronic / 2 Tanks / Leather Seats / Fridge
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R124-400 L 4x2 Sleepercab ADR/VLG 2 Fuel Lines Euro 2 / 12 Gears Manual Gearbox / Retarder / Blower / P.T.O. / Airconditioning
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
DAF Tugmaster
1
Mestebeld Trucks B.V.
Mestebeld Trucks B.V.
Lemelerveld, Nederland
Lemelerveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Stralis 440.42 /TP High-WAY Euro 6 / Automatic Gearbox / 2x Tank / Fridge / Airconditioning / ETC.
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
BMC Tughra 1846 TGR 460PK Euro 6 powered by Iveco / Automatic gearbox ZF
15
Twente Trucks
Twente Trucks
Rijssen, Nederland
Rijssen, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.460 pk super space cab
16
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
DAF 95.380 XF Spacecab Euro 2 Mechanical Pump  Injectors / ZF16 Manual Gearbox / Airconditioning
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
DAF XF 480 FTN met Hiab X-HiPro 358 E-4 | TE Koop/ TE Huur |
29
FBS Bedrijfswagenservice
FBS Bedrijfswagenservice
Apeldoorn, Nederland
Apeldoorn, Nederland
€ 137.500
€ 166.375 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Schmitz Cargobull Carrier vector 1850 mt
6
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.440 automaat 4x2 euro 5 Bj 2013 Belgium registratie
16
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.440 RHD Handgeschakeld
14
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 89 6X2 - F89TURBO6
12
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 29.950
€ 36.240 incl. 21% btw
Volvo FH 540 6X4 Euro 6 + Epsilon S260Z96 + Trailer 4 Axle Doll
26
1
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 48.950
€ 59.230 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Gerelateerde advertenties uit andere landen
14
Truckland B.V.
Truckland B.V.
Berkel-Enschot, Nederland
Berkel-Enschot, Nederland
€ 105.000
€ 127.050 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.495
€ 3.019 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF XF 105.460 Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
DAF Tugmaster
1
Mestebeld Trucks B.V.
Mestebeld Trucks B.V.
Lemelerveld, Nederland
Lemelerveld, Nederland
Prijs op aanvraag
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
15
Twente Trucks
Twente Trucks
Rijssen, Nederland
Rijssen, Nederland
€ 34.900
€ 42.229 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.460 pk super space cab
16
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
29
FBS Bedrijfswagenservice
FBS Bedrijfswagenservice
Apeldoorn, Nederland
Apeldoorn, Nederland
€ 137.500
€ 166.375 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Schmitz Cargobull Carrier vector 1850 mt
6
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
16
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.440 RHD Handgeschakeld
14
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 89 6X2 - F89TURBO6
12
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 29.950
€ 36.240 incl. 21% btw
26
1
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 48.950
€ 59.230 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag