Trucks.nl
land
Nederland
5.011
Duitsland
2.742
België
970
Polen
838
Frankrijk
351
asconfiguratie
bouwjaar
(1900 - 2026)
kleur
Wit
4.100
Blauw
969
Rood
953
Groen
441
Geel
310
tellerstand (km)
(1 - 11.162.200)
prijs (€)
(0 - 754.400)
transmissie
automaat
9.155
handgeschakeld
925
halfautomaat
146
brandstoftype
diesel
10.650
elektrisch
76
CNG
37
LNG
20
LPG
15
conditie
Gebruikt
11.477
Nieuw
263
Beschadigd
183
Vermogen (PK)
(43 - 65.535)
Cabinetype
Slaapcabine
5.993
Dagcabine
291
Manschappencabine
24
accessoires
automatische versnellingsbak
9.160
climate control
8.356
cruise control
7.120
verwarming
5.821
ABS
5.647
zoekwoord

Trekkers | Hongarije

11.923 advertenties

Gerelateerde advertenties uit andere landen
Volvo FH 4X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.345
€ 2.838 incl. 21% btw
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
Volvo FH 420 FH 4X2 - Bulkcompressor / Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
Volvo FH 500 FH 6X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.495
€ 3.019 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Stralis AS440S42T/P HI-WAY Dutch Truck APK/TUV - 02-2024 / Euro 6 / AS-Tronic / 2 Tanks / Leather Seats / Fridge
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Scania R124-400 L 4x2 Sleepercab ADR/VLG 2 Fuel Lines Euro 2 / 12 Gears Manual Gearbox / Retarder / Blower / P.T.O. / Airconditioning
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
DAF Tugmaster
1
Mestebeld Trucks B.V.
Mestebeld Trucks B.V.
Lemelerveld, Nederland
Lemelerveld, Nederland
Prijs op aanvraag
Iveco Stralis 440.42 /TP High-WAY Euro 6 / Automatic Gearbox / 2x Tank / Fridge / Airconditioning / ETC.
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.460 pk super space cab
16
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
DAF 95.380 XF Spacecab Euro 2 Mechanical Pump  Injectors / ZF16 Manual Gearbox / Airconditioning
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
DAF XF 480 FTN met Hiab X-HiPro 358 E-4 | TE Koop/ TE Huur |
29
FBS Bedrijfswagenservice
FBS Bedrijfswagenservice
Apeldoorn, Nederland
Apeldoorn, Nederland
€ 137.500
€ 166.375 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Schmitz Cargobull Carrier vector 1850 mt
6
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
MAN TGX 18.440 automaat 4x2 euro 5 Bj 2013 Belgium registratie
16
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 89 6X2 - F89TURBO6
12
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 29.950
€ 36.240 incl. 21% btw
Volvo FH 540 6X4 Euro 6 + Epsilon S260Z96 + Trailer 4 Axle Doll
26
1
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 48.950
€ 59.230 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Mafi MT25T131C 4X2 Gearbox DON'T GO IN Reverse MT25T131C
13
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 3.950
€ 4.780 incl. 21% btw
Volvo FMX 460 6X2 NL-Truck Hydraulic Lift+Lenkachse VEB+ Euro 6
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.900
€ 36.179 incl. 21% btw
Gerelateerde advertenties uit andere landen
Volvo FH 4X2 - Hydrauliek | Geschikt voor huur en lease
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.345
€ 2.838 incl. 21% btw
DAF XF 95.430 DAF XF 95.430 Euro 2
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Mercedes-Benz Actros 1842 MLS
10
N.V. Auto Viger
N.V. Auto Viger
Oudenburg, België
Oudenburg, België
€ 40.000
€ 48.400 incl. 21% btw
15
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.650
€ 3.207 incl. 21% btw
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.495
€ 3.019 incl. 21% btw
DAF XF 105.460 DAF 105.460 XF Euro 5
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 4X2 | Geschikt voor huur en lease
14
BAS Rent B.V.
BAS Rent B.V.
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 2.145
€ 2.596 incl. 21% btw
DAF XF 95.380 DAF XF 95.380 Euro 3
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
12
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 13.800
€ 16.698 incl. 21% btw
Volvo FH 420
18
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
14
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 8.800
€ 10.648 incl. 21% btw
DAF Tugmaster
1
Mestebeld Trucks B.V.
Mestebeld Trucks B.V.
Lemelerveld, Nederland
Lemelerveld, Nederland
Prijs op aanvraag
13
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 14.200
€ 17.182 incl. 21% btw
Volvo NH 12.460 4X2 - Marge - Euro 2
24
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 37.950
Iveco Turbostar 240.36 Iveco Turbostar 240.36 Tanker
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 106.460 pk super space cab
16
Duits Trucks V.O.F.
Duits Trucks V.O.F.
Harskamp, Nederland
Harskamp, Nederland
Prijs op aanvraag
Terberg YT 222 YT222
14
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 14.950
€ 18.090 incl. 21% btw
9
1
Engel Trucks B.V.
Engel Trucks B.V.
Meerkerk, Nederland
Meerkerk, Nederland
€ 11.800
€ 14.278 incl. 21% btw
29
FBS Bedrijfswagenservice
FBS Bedrijfswagenservice
Apeldoorn, Nederland
Apeldoorn, Nederland
€ 137.500
€ 166.375 incl. 21% btw
Iveco Eurostar 260.52 Iveco Eurostar 260.52
6
Handelsonderneming Bostik B.V.
Handelsonderneming Bostik B.V.
Lelystad, Nederland
Lelystad, Nederland
Prijs op aanvraag
Schmitz Cargobull Carrier vector 1850 mt
6
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
16
G. Gerrits Trucks Nijmegen
G. Gerrits Trucks Nijmegen
Nijmegen, Nederland
Nijmegen, Nederland
Prijs op aanvraag
DAF XF 460 FT Euro6
10
Garage Verspui
Garage Verspui
Hoornaar, Nederland
Hoornaar, Nederland
Prijs op aanvraag
Volvo F 89 6X2 - F89TURBO6
12
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 29.950
€ 36.240 incl. 21% btw
26
1
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 48.950
€ 59.230 incl. 21% btw
DAF XF 440 SSC 4X2 Euro 6 Volume
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 9.950
€ 12.040 incl. 21% btw
DAF XF 440 4X2 Mega 678.649km
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 10.950
€ 13.250 incl. 21% btw
DAF CF 410 NL Truck
17
1
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
G.A. den Otter Bedrijfsauto's
Breda, Nederland
Breda, Nederland
€ 10.500
€ 12.705 incl. 21% btw
Mercedes-Benz Actros 1842 Euro 6
12
JBTRADING
JBTRADING
Ede, Nederland
Ede, Nederland
€ 9.900
€ 11.979 incl. 21% btw
Volvo FH 12.460 4X2 Spoilers Euro 3 Manual
15
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
Prijs op aanvraag
Mafi MT25T131C 4X2 Gearbox DON'T GO IN Reverse MT25T131C
13
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 3.950
€ 4.780 incl. 21% btw
30
1
BAS World Trucks
BAS World Trucks
Veghel, Nederland
Veghel, Nederland
€ 29.900
€ 36.179 incl. 21% btw