Linde
1.544
Still
571
Toyota
312
Hyster
278
Hangcha
201
Toon meer
Aandrijving
LPG
1
land
Italië
1
Nederland
1
conditie
Gebruikt
2
bedrijfsuren
(550 - 550)
Min.
Max.
bouwjaar
(2001 - 2001)
Min.
Max.
prijs (€)
(25.000 - 25.000)
Min.
Max.
zoekwoord
zoekwoord
Bendi Vorkheftrucks
2 advertenties
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
Bendi Aisel master 20 S
Troostwijk Auctions
Amsterdam, Nederland
Amsterdam, Nederland
veiling
Stuur bericht
17
Bendi TL4786
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 25.000
€ 30.500 incl. 22% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Bendi Aisel master 20 S
Troostwijk Auctions
Amsterdam, Nederland
Amsterdam, Nederland
veiling
Stuur bericht
17
Bendi TL4786
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 25.000
€ 30.500 incl. 22% btw