Ford
4x2
Actieve filters
Ford
4x2
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
DAF
2
Ford
1
Kalmar
1
MAN
1
Scania
1
land
Denemarken
1
asconfiguratie
4x2
6
6x4
84
8x4
82
6x2
24
6x6
10
Toon meer
Emissienorm
Euro 6
1
bouwjaar
(2023 - 2023)
Min.
Max.
kleur
Blauw
1
prijs (€)
(75.000 - 75.000)
Min.
Max.
brandstoftype
diesel
1
conditie
Gebruikt
1
Vermogen (PK)
(500 - 500)
Min.
Max.
Cabinetype
Slaapcabine
1
zoekwoord
zoekwoord
Ford | 4x2 | Zware Last Trekkers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
23
1
Ford F-Max 4x2 PS500
Lastas Trucks Danmark
Hedensted, Denemarken
Hedensted, Denemarken
€ 75.000
€ 93.750 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
23
1
Ford F-Max 4x2 PS500
Lastas Trucks Danmark
Hedensted, Denemarken
Hedensted, Denemarken
€ 75.000
€ 93.750 incl. 25% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
2
Sorteren
Aanmelden