MAN
33.361
Actieve filters
MAN
33
33.361
Verwijder filters
Zoekopdracht bewaren
merk
Mercedes-Benz
82
MAN
64
33
2
33.361
1
TGX
33
TGA
10
TGS
8
26
4
FE
2
27
1
Scania
58
Volvo
55
DAF
21
Toon meer
land
Duitsland
1
asconfiguratie
6x4
1
bouwjaar
(1987 - 1987)
Min.
Max.
kleur
Groen
1
tellerstand (km)
(670.000 - 670.000)
Min.
Max.
prijs (€)
(19.900 - 19.900)
Min.
Max.
transmissie
handgeschakeld
1
brandstoftype
diesel
1
conditie
Gebruikt
1
Vermogen (PK)
(355 - 355)
Min.
Max.
zoekwoord
zoekwoord
MAN 33.361 Zware Last Trekkers
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
20
MAN 33.361 DFT 6x4 Hydraulik Oldtimer
VTS Trucks GmbH
Legden, Duitsland
Legden, Duitsland
€ 19.900
€ 23.681 incl. 19% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
20
MAN 33.361 DFT 6x4 Hydraulik Oldtimer
VTS Trucks GmbH
Legden, Duitsland
Legden, Duitsland
€ 19.900
€ 23.681 incl. 19% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
Filters
3
Sorteren
Aanmelden