Trucks.nl
merk
Groenewegen
15
Krone
15
Schmitz Cargobull
15
Pacton
10
Fruehauf
8
land
Nederland
3
België
2
uitrusting
laadklep
1
zoekwoord
bouwjaar
(2007 - 2007)
accessoires
luchtvering
3
schijfremmen
2
ABS
1
stuuras
1
laadklep
1
conditie
Gebruikt
5
prijs (€)
(1.250 - 4.950)
aantal assen
2 assen
179
3 assen
404
1 as
53
4 assen
3
totaalgewicht / GVW (kg)
(32.000 - 32.000)
ledig gewicht (kg)
(8.600 - 8.600)
laadvermogen (kg)
(23.400 - 23.400)

Van Hool Gesloten Opbouw Opleggers 2 assen

5 advertenties

Van Hool box trailer 2 assige gesloten box trailer Opslag Geen Kenteken.
15
1
Bart Straatman Landhorst
Bart Straatman Landhorst
Landhorst, Nederland
Landhorst, Nederland
€ 1.250
€ 1.513 incl. 21% btw
Van Hool 2B2001 2-Axle Box / Loading Lift / Steering / APK-TÜV 08-2026
15
Lievaart Trucks
Lievaart Trucks
Giessen, Nederland
Giessen, Nederland
€ 4.950
€ 5.990 incl. 21% btw
Van Hool 2B2001 2 Axle BPW - Dhollandia Lift 2 TON
20
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 3.750
€ 4.538 incl. 21% btw
Van Hool Box-oplegger met stuuras - Te koop / Te huur
1
A en D Trucks en Trailers N.V.
A en D Trucks en Trailers N.V.
Izegem, België
Izegem, België
Prijs op aanvraag
Van Hool Lot box-trailers - 8 stuks
4
A en D Trucks en Trailers N.V.
A en D Trucks en Trailers N.V.
Izegem, België
Izegem, België
Prijs op aanvraag
15
1
Bart Straatman Landhorst
Bart Straatman Landhorst
Landhorst, Nederland
Landhorst, Nederland
€ 1.250
€ 1.513 incl. 21% btw
15
Lievaart Trucks
Lievaart Trucks
Giessen, Nederland
Giessen, Nederland
€ 4.950
€ 5.990 incl. 21% btw
Van Hool 2B2001 2 Axle BPW - Dhollandia Lift 2 TON
20
RH Trucks B.V.
RH Trucks B.V.
Groot-Ammers, Nederland
Groot-Ammers, Nederland
€ 3.750
€ 4.538 incl. 21% btw
Van Hool Box-oplegger met stuuras - Te koop / Te huur
1
A en D Trucks en Trailers N.V.
A en D Trucks en Trailers N.V.
Izegem, België
Izegem, België
Prijs op aanvraag
Van Hool Lot box-trailers - 8 stuks
4
A en D Trucks en Trailers N.V.
A en D Trucks en Trailers N.V.
Izegem, België
Izegem, België
Prijs op aanvraag