DAF
70
Hiab
19
Scania
18
Caterpillar
9
Mercedes-Benz
7
Toon meer
prijs (€)
(500 - 500)
Min.
Max.
land
Italië
zoekwoord
Volvo FH Bedradingen Vrachtwagen Onderdelen
Bouwjaar (Nieuw-Oud)
3
Volvo FH 16 Cablaggio Completo PER Volvo 550 6x4
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 500
€ 610 incl. 22% btw
Stuur bericht
Stuur bericht
3
Volvo FH 16 Cablaggio Completo PER Volvo 550 6x4
Massucco T. srl
Cuneo, Italië
Cuneo, Italië
€ 500
€ 610 incl. 22% btw